Giydiğin Sneakersa Göre Sen Kimsin?

Giydiğin sneakersların kişiliğin hakkında yorum yapmamızı sağladığını biliyor muydun? Seçtiğin sneakersa göre kim olduğunu öğrenmek istiyorsan bu yazımızı mutlaka oku!

sneaks cloud_dünyaca ünlü spor markaları

Hangi marka sneakers tercih ediyorsun? Vazgeçilmezim dediğin tarz hangisi? Bu sorulara vereceğin yanıta göre senin kim olduğun hakkında bazı yorumlar yaptık. Sence gerçeklere ne kadar yaklaşmışız? Tarzını yansıtan markayı seç ve kim olduğunu gör!

Vans

sneaks cloud_vans sk-8 hi kırmızı süet unisex spor ayakkabı 2

Eğer ki Vans sneakers giyiyorsan insanlarda hayranlık uyandıran rahat ve cool bir havaya sahipsin demektir. Parlak, şaşaalı şeylerden hep uzak durmuşsundur. Ve bunu da tarzında basit ama göz alıcı Vans sneakersları seçerek gösteriyorsun. Hayatında hep bir koşturmaca içindesin. Her şeyi yoluna koyabilirsin, çünkü tekrar tekrar denemekten, ayakkabıların parçalanana kadar denemekten vazgeçmezsin!

Nike

sneaks cloud_nike air max 90 essnetial beyaz günlük spor ayakkabı

İkonik, klasik ve sade tarzlar sana göre olsa da sneakerslarının her zaman baskın olmasını seversin! Moda trendlerini yakından takip edersin. Senin moda anlayışın sade ve özdür. Lekesiz, bembeyaz bi’ Nike sneakers da seni yansıtabilir, neon yüzeyiyle geceyi gündüze çeviren sneakers da! Yeter ki trend olsun!

Converse

sneaks cloud_converse chuck taylor all star yüksek bilekli siyah spor ayakkabı

Sen oldukça cool birisin! Klasiklere merakın Converse sneakerslarından belli oluyor. Sırtında sırt çantanla şehir şehir dolaşmak, müzik, bilgi ve aşk tam senlik! İstediğin şeyi elde edene kadar vazgeçmezsin. Nereden mi biliyoruz? Çünkü Converse’lerini de yırtılana kadar atamıyorsun.

Puma

SONY DSC

Eğer sen de Puma sneakers tercih ediyorsan huzurlu ve enerjik birisin demektir! Spor arabanda rüzgarın esintisini hissetmek en sevdiğin şeylerden biri. Elit ve cool görünmek için tarzına oldukça önem veriyorsun. Şık, zarif ve bazen biraz asi, biraz şatafatlı olmayı seviyorsun, tıpkı bir Puma gibi. 😉

adidas

sneaks cloud_adidas superstar beyaz günlük spor ayakkabı

Sen ve senin adidas’ların birer takım olmuşsunuz adeta! Kaya gibi sert çizgilerin var senin. Oldukça sportif ve korkusuz bir tarzın var! Geçmişi anımsatan retro havası olan her şeyi seviyorsun. 70’ler, 80’ler ruhunun ait olduğu dönemler. O zamanlara dönemeyeceğini biliyorsun ve bunu adidas sneakerslarına taşıyorsun!

New Balance

sneaks cloud_new balance m574gs gri günlük spor ayakkabı

Sen huzuru, sessizliği ve dinginliği seven bir ruha sahipsin! Abartıdan uzak bir tarzın var. Ön planda olmayı sevmediğin sneakerslarından belli. Vazgeçilmezlerin arasında akşam alacakaranlık vaktinde uzun sahil yürüyüşleri var. Ama yine de ruhunun derinliklerinde eğlenceyi arayan bir çocuk da gizli bizce. Sen ne dersin?

Jordan

sneaks cloud_nike jordan flight tradition kırmızı siyah erkek basketbol ayakkabısı

Sen sokak modasının kralısın! Seçimlerin her zaman göz kamaştırıcı olmuştur. Orijinal tarzınla herkesi şaşırtmayı bildiğin gibi klasik tercihlerinle de onları kendine hayran bırakıyorsun. Sürprizlerle dolusun! Destansı stilin ve Jordan sneakers tercihlerin ile sokak modasının köklü geçmişine ne kadar hakim olduğunu hep kanıtlıyorsun! Tebrikler, Jordan potaların kralı ise sen de sokak modasının kralısın!

Tüm bu markaların en tarz sneakerslarını nerede bulacağını artık biliyorsun! Hemen sneakscloud.com’a tıkla ve seni sen yapan sneakersını seç!

Unutma kim olursan ol, sadece kendin ol!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *