Sneaks Cloud Mobil Aplikasyonu

100 yılı aşkın süredir sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan sneakersları, dünya markalarının sezon modası ve trend ürünlerini bulabileceğin, rengarenk, canlı ve tam sana göre bir mağaza Sneaks Cloud, online alışveriş sitesinden sonra şimdi Türkiye’nin dört bir yanına SneaksCloud mobil aplikasyonu ile hizmet ediyor.

sneaks cloud_mobil uygulama

AppStore ve GooglePlay’den iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerinizle SneaksCloud mobil uygulamamıza erişebilirsiniz. Üstelik aplikasyonumuzu indiren herkese anında 25 TL hediye!

Online alışverişi seven sneakers tutkunlarının istedikleri her yerden sneakerslara ulaşabilmesi için geliştirdiğimiz SneaksCloud mobil uygulamamızı 31 Aralık 2015 tarihine kadar indiren herkese anında 25 TL indirim Sneaks Cloud’dan. Aplikasyonu mobil cihazına yükledikten sonra karşına çıkacak olan indirim kupon kodunu 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanabilirsin.

Kampanya kullanım koşulları;

31 Aralık 2015 tarihine kadar Sneaks Cloud mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL indirim kuponu kazanıyor.
İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir.
Sneaks Cloud mağazalarında ve sneakscloud.com online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Sneaks Cloud kupon iptal hakkını saklı tutar.
Sneaks Cloud, kampanya koşullarını değiştirme haklını saklı tutar.

sneaks cloud_mobil uygulama

Kendine ve sevdiklerine yeni yıl hediyesi ne alsam diye düşünme. Şimdi cebine sığan sokağın yeni yüzü Sneaks Cloud ile yeni yıl alışverişini mobilden yap, 25 TL indirimin tadını çıkar.

İndirim kupon kodumu nasıl kazanabilirim? diye merak ediyorsan hemen tıkla!

Keyifli alışverişler…

You May Also Like