Sneaks Cloud Mobil Uygulaması

‘’Kuralları unut, çek bi’ sneakers!’’ mottosuyla yola çıkan markamız, şimdi SneaksCloud mobil uygulaması ile AppStore ve GooglePlay’de. Akıllı telefon ve tablet kullananların ücretsiz olarak indirebileceği mobil uygulamamıza, iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone, iPad ve Android işletim sistemiyle çalışan tüm cihazlardan erişim sağlayabilirsin. Üstelik uygulamamızı indiren herkese anında 25 TL indirim kuponu hediye!

sc_mobil_kampanya

Sneaks Cloud artık cebinde! Sneaks Cloud mobil uygulamamız şimdi akıllı telefon sahibi sneaker tutkunlarıyla buluşuyor. Her an, her yerde sneakerları keşfe çıkmak isteyenlerin istekleri üzerine geliştirdiğimiz mobil uygulamamız kreatif tasarımı ile karşınızda!

SneaksCloud mobil aplikasyonumuzu indiren tüm kullanıcılara anında 25 TL hediye ediyoruz. 31 Aralık 2015 tarihine kadar Sneaks Cloud mobil uygulamasını akıllı cihazlarına yükleyen herkes indirim kuponuna sahip olabiliyor. Mobilden 150 TL ve üzeri yeni sezon ürün alışverişlerinizde geçerli olan indirim kupon kodun, uygulamayı indirip geçiş ekranını atladıktan sonra karşına çıkıyor.

Kampanya kullanım koşulları;

31 Aralık 2015 tarihine kadar Sneaks Cloud mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL indirim kuponu kazanıyor.
İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir.
Sneaks Cloud mağazalarında ve sneakscloud.com online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Sneaks Cloud kupon iptal hakkını saklı tutar.
Sneaks Cloud, kampanya koşullarını değiştirme haklını saklı tutar.

sneaks cloud mobil kampanya

Sokağın yeni yüzü Sneaks Cloud mağazası şimdi cebinde. Sen de SneaksCloud mobil uygulamamızı indir ve indirimli alışverişin keyfini çıkar.

Nasıl kupon kazanabilirim? diye merak ediyorsan buraya tıkla.

You May Also Like