ANKAmall Sneaks Cloud Mağaza

Sezonun son moda sneakerslarını ve sokak modasını yansıtan, dünyaca ünlü markaların tasarımlarını seninle buluşturan Sneaks Cloud ilerlemeye ve sokak modası tutkunlarına kuralları yıktırmaya ara vermeden devam ediyor. 4 Mart 2016 tarihinden itibaren Ankara ANKAmall AVM’deyiz!

sneakscloud_ankamall mağaza açılışı

Kuralları unut, çek bi’ sneakers! mottosuyla yollara koyulan Sneaks Cloud sokak modası ritmini şimdi Ankara’ya taşıyor. Sana kendi tarzını keşfetme ve yeniden yaratma imkanı sunan Sneaks Cloud, dünyaca ünlü markaların kalitesini, güvenilirliğini ve tabi ki olmazsa olmaz sokak stilini senin şehrine getiriyor. Nike, adidas, Reebok, Puma, Herschel, Converse gibi markaları aynı çatı altında toplayan ve kreatif tasarımları bir araya getiren Sneaks Cloud mağazamız artık ANKAmall’da!

You have shoes, we have sneakers! Sana kendini bulutların üstünde hissettirecek sneakersları keşfetmek için hala ne bekliyorsun? Hemen ANKAmall’a koş! Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımların yanı sıra dinginliği ve huzuru yansıtan sneakers modelleri de Sneaks Cloud’da!

Tarzını özgür kıl, özgünlüğünü ortaya çıkar!

ANKAmall senden kilometrelerce uzakta mı? Sorun değil, parmağının ucunda sneakscloud.com var! Sokak modasını keşfetmek için bi’ tık yeter.

Tüm markaların sneaksers modellerini incelemek ve satın almak için sneakscloud.com’a tıkla!

Hangi şehirlerde Sneaks Cloud mağazasının olduğunu öğrenmek için buraya tıkla!

You May Also Like