Sneakers denince akla ilk gelen marka olma yolunda ilerleyen, sokak modasının yeni yüzü Sneaks Cloud artık senin şehrinde! Bolu 14 Burda AVM’de seni bekliyor.

Sokağın kalbi burada atıyor.

sc_1200_1200

‘’You have shoes, we have sneakers.’’ sloganıyla Bolu’ya doğru yola çıkan Sneaks Cloud; Nike, adidas, New Balance, Vans gibi dünyaca ünlü markaların son moda trendlerini seninle buluşturmak için geldi. Kadın ve erkek sneakerlardan spor tekstil ve aksesuarlara varana kadar zengin ürün çeşitliliği sunan Sneaks Cloud yoluna Bolu 14 burda AVM ile devam ediyor.

Yüz yılı aşkın bir zamandır sokak modasının ikonları arasında sayılan sneakerlar, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı sunan Sneaks Cloud mağazamızda seni bekliyor.

Tarzını yansıtmak için daha neyi bekliyorsun? Stiline sneaker dokunuşları ile hareket kat ve kim olduğunu herkese göster! Bu sensin, bu senin tarzın! Adımlarındaki sneaker şıklığı ve rahatlığı ile sokak modasının notaları arasında kaybolmaya hazır ol!

Sokakta, işte, okulda, her an, yer yerde kendin olabileceğin eşsiz sneakerlarla kendi modanı yaratacaksın. Seni yansıtan sneakerslar Sneaks Cloud’da, Sneaks Cloud ise Bolu 14 Burda AVM’de. Peki ya sen neredesin?

sneaks cloud_sneakers motto

Şimdi çok daha yakınındayız…

Sana en yakın mağazamızın nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan buraya tıkla.

Eğer senin şehrinde henüz Sneaks Cloud yoksa merak etme, ülkenin dört bir yanına ulaşan online mağazamız sneakscloud.com sadece bir tık uzağında!

Hadi, durma… Sen de bize katıl.

You May Also Like