Black Friday İndirim Günleri

Sneaks Cloud’da Black Friday indirimi başladı!

1960’lı yıllarda Amerika’da başlayarak tüm dünyaya yayılmaya devam eden ve Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü hemen hemen tüm marka ve mağazaların dahil olduğu indirim günü olarak tarihe geçen Black Friday’de %50’ye varan indirimleriyle Sneaks Cloud’da var!

sneaks-cloud_black-friday-indirim

Sokak modasının trendlerini yakından takip eden ve sneakers tutkunlarıyla buluşturan Sneaks Cloud snekers, tekstil ve aksesuar modellerinde %50 indirim avantajlarıyla seni de Black Friday ruhunu hissetmeye çağırıyor! Sneakersların ve sokakların rengarenk modasına uyum sağlamak ve tarzınla göz kamaştırmak istiyorsan Sneaks Cloud Black Friday indirimini sakın kaçırma!

sneaks-cloud_black-friday-kara-cuma-indirim

Mağazalar bana göre değil diyorsan indirimleri bi’ tık uzağına kadar getiren sneakscloud.com var! Peki, sneakscloud.com’da neler var? Kara Cuma’nın indirimli sneakerslarına şöyle bi’ göz atalım istersen 😉

adidas Stan Smith

sneaks-cloud_adidas-originals-stan-smith-s80022-erkek-sneaker-spor-ayakkabi

Bu fırsat her zaman karşına çıkmaz! Yıllardır sneakers severleri peşinden koşturan minimalist silüeti ve sezonun trendleri arasında yer alan yılan derisi dokulu üst yüzey ile sokak stilini tamamlayan adidas Stan Smith sneakerslar şimdi %50 indirimde!

Lacoste Carnaby Evo 316 2

snekas-cloud_lacoste-carnaby-evo-316-2-bayan-sneaker-spor-ayakkabi

Adımlarının ışıldamasına izin ver! Metalik görünümlü sayası ve klasik tarzında sportif dokunuşlar yapan tasarımıyla göz kamaştıran Lacoste Carnaby Evo 316 2 kadın sneakerslarla sokak modasının en çok konuşulan ikonlarından olacaksın!

New Balance MRL999AG

sneaks-cloud_new-balance-mrl999ag-erkek-sneaker-spor-ayakkabi

Yalın tarzını konforla harmanlayan ve 999 serisinin şerefine yeniden tasarlanan New Balance MRL999AG sneakerslarla özgürlüğü en’lerde yaşayacaksın!

Sneakers dünyasının hiçbir yerde bulamayacağın en tarz ve cool modellerini bulabileceğin sneakscloud.com’da Black Friday fırsatını kaçırmak istemiyorsan hemen tıkla! Tarzıyla göz kamaştıran sen ol!

sneaks-cloud_black-friday-kara-cuma

25, 26 ve 27 Kasım 2016 tarihleri arasında devam edecek olan Black Friday indirimini sakın kaçırma!

Bugüne özel %50’ye varan indirimli ürünleri incelemek ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *