adidas’ın En Sevilenleri En Uygun Fiyata

Canlı renkleri ve sportif şıklıklarıyla sezonun yoğun ilgi gören sneakerslarına bi’ de Sneaks Cloud’da bak! adidas’ın en sevilen sneakerslarının fiyatlarını sokak modası hayranları için düşürdük!

sneaks cloud_adidas indirim kampanyası (1)

Sneakers dünyasının başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımlarını sizlere sunan Sneaks Cloud, şimdi de en çok sevilen sneakersları sokak stilinde fark yaratman için en uygun fiyatlarla sunuyor!

5 Ağustos 2016 tarihinde başlayan ve stoklarla sınırlı olan adidas Zx 700 kadın ve erkek sneakerslar, adidas Zx 750 erkek sneakers ve adidas Los Angeles bayan sneakerslar %49’a varan indirim fırsatının yanı sıra 24 saatte kargoda!

Sokak modasının trendlerinden uzak kalmak istemiyorsan hemen tıkla, Sneaks Cloud indirimini kaçırma! Tarzında benzersiz dokunuşlar yapacak bu sneakersları yakından incelemeye ne dersin?

adidas Los Angeles Bayan Sneakers

sneaks cloud_adidas los angeles kadın sneakers

Yıldızlar geçidinin başkenti Los Angeles’tan ilham alarak tasarlanan ve şehirli stilini ortaya çıkaran adidas Los Angeles kadın sneakerslar, geçmişin ruhunu geleceğin silüetiyle birleştiriyor. Rahatlığı ile kadınların vazgeçilmezi olan bu sneakers şimdi %40 indirimle sadece 196,00TL!

adidas Zx 700 Bayan Sneakers

sneaks cloud_adidas zx 700 kamuflaj desenli kadın spor ayakkabı

Sezonun sokak stilini tamamlayan kamuflaj desenle tasarlanmış adidas Zx 700 kadın sneakers, modasın ritmine ayak uyduruyor. %44 indirimle sahip olabileceğin bu sneakerslarla kaldırımların en çok konuşulan tarzına sahip olmaya hazır ol!

adidas Zx 750 Wv Erkek Sneakers

sneaks cloud_adidas zx 750 mavi erkek günlük spor ayakkabı

80’lerin koşu ayakkabılarından esinlenilmiş tasarımıyla sokak modasının sportif yönünü öne çıkaran adidas Zx 750 Wv erkek sneakerslar sayesinde şıklığını konforla tamamlayacaksın! Sneakscloud.com’da %49 indirimde olan bu sneakersla hem modaya hem de şehre hükmetmeye hazır ol!

adidas Zx 700 Unisex Sneakers

sneaks cloud_adidas zx 700 sarı erkek günlük spor ayakkabı

Rahatlığı ve duruşu ile her zaman trend olan bi’ sneakers arıyorsan adidas Zx 700 tam senlik! Günlük kombinlerini renklendirecek bu sneakerslarla sokak modasının ikonları arasındaki yerini almak için acele et, %40 indirimi kaçırma!

%49’a varan indirim ve hızlı gönderi fırsatıyla sahip olabileceğin bu sneakersları daha yakından incelemek için hemen sneakscloud.com’a tıkla!

Sen de Sneaks Cloud’un indirimleriyle kuralları unut, çek bi’ sneakers!

Kampanyalı sneakerslar için buraya tıkla!

You May Also Like