Sperry Bahama Modelleri Sneaks Cloud’a Özel 119TL!

Kaymaz tabanlı tekne ayakkabılarını sokak modasıyla buluşturan Sperry Top Sider markasının ikonik Bahama modelleri Sneaks Cloud’a özel 119TL fiyatı ile sneakers aşıklarını kalbinden vuruyor!

sneaks-cloud_sperry-kampanyasi-1200x675

Bu fiyata, bu Sperry sneakerslar sadece Sneaks Cloud’da olur!

Peki, kim bu Sperry?

Denizci bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Paul Sperry tarafından yaratılan marka, kaygan tekne güvertelerinde kaymayacak mükemmellikte bir tekne ayakkabısı yaratma hayali ile doğdu! İlk ayakkabısını 1935 yılında buz üzerinde hızlı ve kaymadan ilerleyen köpeğinden ilham alarak yaratan Sperry, 1980’lerden sonra tüm dünyanın tanıdığı ve hayranlıkla takip ettiği bir marka haline geldi!

sperry-top-sider-logo

Sen de hayallerinin peşinden koşanlardansan Sperry sneakerslar tam sana göre! Sneakscloud.com online mağazamıza özel 119 liraya sokak modası stilinle buluşmaya hazır olan bu sneakerslara daha yakından bakmaya ne dersin?

Sperry Bahama Metallic Bayan Spor Ayakkabılar

sneaks-cloud_sperry-bahama-metallic-platin-bayan-spor-ayakkabi sneaks-cloud_sperry-bahama-metallic-gumus-bayan-spor-ayakkabi

Sonbaharın kasvetli renklerinden sıyrılıp tarzına biraz hareket kazandırmak istiyorsan bu Sperry tam da aradığın gibi! Üstelik deri üst yüzeyi sayesinde hafif yağmurlu havalarda bile rahatlıkla kullanabilirsin! Metalik gümüş ve metalik platin renk seçenekleri ile sokak stilinin benzersiz şıklığını ortaya çıkaracak bu sneakerslar kısa bir süre için 119TL’ye sadece sneakscloud.com’da!

Sperry Bahama 2-Eye Fleck Grey Erkek Spor Ayakkabı

sneaks-cloud_sperry-bahama-2-eye-fleck-grey-erkek-spor-ayakkabi

Teknelerden gelen özgürlük şimdi sneakerslarında! Dayanıklı nubuk üst yüzeyi ve sonbahar mevsimine uygun renk kombinasyonu ile cool tarzını ortaya çıkaran Sperry Bahama 2-Eye sneakersı keşfetmeye hazır mısın? Hem de sneakscloud.com’a özel sadece 119TL!

 

Hey, sneakers sever! Sen de Sperry’lerini ayağından çıkarmayanlardansan bu kampanyayı sakın kaçırma! Hemen sneakscloud.com’a ışınlan ve sonbahara uygun Sperry alışverişini %60’a varan indirimle tamamla!

Satın almak için buraya tıkla!

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *