Sperry modelleri arasında gezinip dururken, bir türlü sana uygun tarzdaki ayakkabıya karar veremedin değil mi? Bu duyguyu hepimiz yaşıyoruz, dolayısıyla yalnız değilsin. 🙂 83 Yıl önce Long Island boğazında, dalgalar sonucu ayağı kayıp denize düşen Paul A. Sperry, kendini çekerek teknesine çıkmayı başardı. Bunun üzerine, teknelerde kaymayan, sağlam tutunan bir ayakkabı tasarlamaya karar verdi. En nihayetinde o gün tekneye çıkmaya çalışırken gösterdiği gücü, mucidi olduğu Sperry modelleri ile buluşturdu. Köpeklerin buzda nasıl da kaymadığını gördükten sonra bu eşsiz ayakkabıların bizimle buluşmasını sağlayan Paul A. Sperry‘ye ne kadar teşekkür etsek az gibi görünüyor.

Marka hakkında bilgilerimizi tazelediğimize göre artık tercihine yardımcı olacağımız, Kadın-Erkek karışık derlediğimiz Sperry modellerini gelin beraber inceleyelim 🙂

 1) Sperry Crest Vıbe Buoy Strıpe Kadın Günlük Ayakkabı Lacivert

sperry modelleri
Hayatı rengarenk yaşayanlara! Lacivert renginin hemen her kombine uyum sağlamasıyla birlikte renkli yapısı sayesinde gözleri üzerine toplayacaksın! Konfor sunan tasarım ile Crest Vıbe Buoy Strıpe seninle buluşmak için kutusunu kırmayı bekliyor. İşte benim modelim diyorsan ona buradan ulaşabilirsin!

2) Sperry Crest Resort Kadın Günlük Ayakkabı Lacivert


Heyecan severlere Sneaks Cloud’dan bir başka sneakers! Bazen sokağın heyecanına kendini fazla kaptırdığında adımlarını maksimize edersin. Böyle günlerde bile Sperry Crest Resort’un hafifliği sayesinde rahatlığından ödün vermeyeceğinden emin olabilirsin. Laciverte uyum sağlayan canlı renkler dikkatleri üzerine çekmeni sağlar. Bu Sperry modeli ve daha fazlası için buradan alışverişe başlayabilirsin!

3)Sperry Bahama 2 Boat Erkek Günlük Ayakkabı


İkonikleşmiş tekne stilinin vazgeçilmez ayakkabısı Sperry Bahama 2-Boat Erkek Günlük Ayakkabı, kıvrımlara sahip ayağı 360 derece saran bağcık yapısıyla dikkatleri üzerine topluyor. Başarılı tonlama yapılan gri rengin siyah taban ile uyumu senin gibi sokağın nabzını tutmak isteyenler için tasarlandı. Şimdi alışverişe başlamak için ve diğer Sperry modelleri için buraya tıkla!

4) Sperry Striper II Cvo Erkek Günlük Ayakkabı

Gün içinde hem klasik hem de spor giyinmen gerekebilir. Bu durumlarda yanınızda yedek ayakkabı taşımaktan yorulduysan Sperry modelleri arasından Sperry Striper II Cvo Erkek Günlük Ayakkabı tam sana göre! Canvas üst yüzeyinin detaylı tasarımıyla gözleri üzerine toplamak için artık bekleme ve harekete geç. Tasarım harikası modele buradan ulaşabilirsin!

5) Sperry Crest Resort Kadın Günlük Ayakkabı Pembe


Pembe ile kombinlediğin tarzın ile sokakların hakimi artık sensin. Kadının gücünü göstereceğin Sperry modelleri arasından gözde tasarım Sperry Crest Resort, hafif yapısı ile stiline konfor katarak, günün her anında yaz mevsiminin enerjisini doruklarda hissetmeni sağlar. Renkli bir alışveriş için tıkla, göz kamaştırmaya hemen başla!

6) Sperry Haven Lace Up Chambrey Erkek Günlük Ayakkabı Beyaz

sperry modelleri
Bir ayakkabıdan sana ne katmasını beklersin?  Açık renkli şık stiliyle bu ayakkabı sana beklediğinden çok daha fazlasını veriyor. Sperry modellerinin imzası haline gelen hafif yapı ile, A noktasından B noktasına gitmek hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Hemen almak için bir tık yeter!

 

You May Also Like