Sperry Top Sider Sneakerslar

1895 yılından günümüze uzanan, başta Amerika olmak üzere tüm dünyada farklı bir moda akımının öncüsü olan Sperry Top Sider yeni sezon modelleri şimdi sneakscloud.com’da!

sneaks cloud_sperry top sider yeni sezon

İlk başlarda tekne ayakkabısı olarak tasarlanan fakat sonra sonra sokak modasının en göz alıcı sneakersları haline gelen Sperry Top Sider modelleri ile renkli ve eğlenceli kişiliğini ortaya çıkar! Yepyeni bir moda akımı yaratan ve rahatlığı ile herkesi büyüleyen bu sneakerslarla hayallerinin peşinden koşmaya hazırsın.

2016 İlkbahar-Yaz kreasyonundan Sperry tutkunları için seçtiğimiz birkaç modeli yazımıza taşıdık. Keyifli okumalar dileriz.

Sperry Top Sider Bahama Fish Circle

sneaks cloud_sperry top sider bahama fish circle günlük spor ayakkabı

Okyanusun derinliklerinde dolaşan balık sürülerini andıran üst yüzey detayları ile sneakerslarına farklı bir bakış açısı kazandıran Sperry Top Sider Bahama Fish Circle günlük spor ayakkabılarla en tarz sen olacaksın! Klasik kanvas sayası ile her adımda rahatlığı yaşamanı sağlayan bu sneakerslarla sokak modası seni takip edecek.

Sperry Top Sider Bahama Seaweed Print

sneaks cloud_sperry top sider bahama seaweed günlük spor ayakkabı

Rengarenk yosunlarla bezenmiş üst yüzey deseni sayesinde tarzına benzersiz bir dokunuş yapan Sperry Top Sider Bahama Seaweed Print günlük sneakerslar farklı stili ve üst düzey konforu ile seni sen yapan stilini ortaya çıkarıyor!

Sperry Top Sider Bahama Washed

sneaks cloud_sperry top sider bahama washed günlük spor ayakkabı

Teknelerden ilham alınarak yaratılan ve kaygan zeminlerde maksimum güvenli kullanım sunan sneakers şimdi sokaklarda boy gösteriyor. Üstün kaliteli materyalleri ile elit bir konfora sahip olmana olanak tanıyan Sperry Top Sider Bahama Washed günlük sneakerslar sokak modasının en renkli halini adımlarınla birleştiriyor.

 

Yeni sezonda en renkli haliyle adımlarına eğlence ve pozitif enerji getirecek olan Sperry Top Sider modellerini keşfetmek için hala ne bekliyorsun. Hemen sneakscloud.com’a tıkla! Dilersen iOS veya Android işletim sistemine sahip mobil cihazına ‘’sneakscloud’’ mobil aplikasyonumuzu yükleyebilir ve 350 TL üzeri alışverişlerinde kullanabileceğin 50TL indirim fırsatını yakalayabilirsin. Seçim senin!

Sperry Top Sider yeni sezon modellerinin tümü için buraya tıkla!

Satın almak için tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *