The Golden Boy Stephen Curry

NBA’in Golden State Warriors takımının altın çocuğu; Stephen Curry!

İstatistikleri ve attığı şutlarla imkansızın sınırlarında dolaşan ve izleyen herkesi kendine hayran bırakan Stephen Curry, 2015-2016 sezonunda ardı ardına sıraladığı rekorları ve istikrarlı performansı ile parkelerde fark yaratmaya devam ediyor!

sneaks cloud_golden-state-warriors-nba-stephen-curry

Kendine has şut stili ile 2013, 2015 ve 2016’da 3 sayı rekorlarını alt üst eden ve NBA’in en fazla üç sayı atan basketbolcuları listesinin ilk 30’unun arasında yer alan Curry, aklın sınırlarını zorlayan ve “wow” dedirten imkansız şutları ile Sneaks Cloud Blog’da! Curry gibi şut atmak isteyeceğin videoyu gözünü kırpmadan izle! Nefesler tutulduğuna göre artık videoyu başlatabilirsin! 😉

Engel tanımayan rekorları, başarısı ve oyun stili ile Golden State Warriors takımının yıldız oyuncusu olan Stephen Curry, saha ortası çizgisinden, 3 sayı atış çizgisinden ve sahanın farklı yerlerinden attığı o imkansız şutlarla Michael Jordan’dan sonraki favorimiz olmaya aday!

NBA kariyeri boyunca 574 maçta oynayan ve bu maçların 568’inde ilk 5’te sahaya çıkan, NBA tarihinin bir sezonda 300 üçlük atan ilk oyuncusu Steph, geçtiğimiz sezon 30.1 maç başına sayı ortalaması ile birçok basketbolcuyu geride bıraktı! Bu sezon ise 3’lükleri sıralamaya devam ediyor…

sneaks cloud_stephen-curry-shot-stili

Tribünleri coşturan 3’lüklerinin sırrının bahşedilmiş bir yetenek olduğu ortada! Ama bu yeteneği eğitmek için sıkı çalışma, disiplin ve daha çok çalışmayı da göz ardı etmemek gerek. Bir de Stephen Curry için Under Armour markasının tasarladığı o mükemmel basketbol ayakkabıları işin içine girince ilerleyen günlerde yıldız basketbolcudan daha birçok rekor gelecek gibi, sen ne dersin?

Stephen Curry imzalı Under Armour basketbol ayakkabılarını keşfetmek ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *