Moda dünyasına hızla yayılmaya ne dersin ?

Sıradışı tasarımıyla sezonun favori ayakkabısı işte karşınızda. 90’ların modası Ugly Sneakers kalın taban yapısı ve zıt renklerden oluşu sokak stilinin temsilcisi ol ! Adından duyulan çirkin, kaba yargıları yok et! Her akıma ayak uyduran Ugly Sneakers kadın ve erkek gardırobuna hızla giriş yapıyor.

Senin için özel olarak şeçtik

Skechers D’lıtes Kadın Günlük Ayakkabı

 

 

Skechers D’lıtes Kadın Günlük Ayakkabı Pembe, Chunky/Ugly Sneakers akımında en çok tercih edilen modellerden biridir. Skechers D’lıtes, yürüyüş, koşu ve günlük stilinize renkli tasarımlarıyla yenilik katacak. Şık görünümü ve işlevselliği ile sıradan olmaktan kurtulacaksın!

Nike M2K Tekno Erkek Günlük Ayakkabı

 

 

 

 

Yenilikçi tasarım ile rahatlığı hisset!
Renklerin eşsiz dansına atacağın her adımla eşlik etmek ister misin? Köpük orta taban hafif yastıklaması daha rahat adımlar atman için tasarlandı. Dayanıklı kauçuk tabanı zemin tutuşunu arttırarak daha güvenli adımlar atmanı sağlar. Deri, sentetik ve kumaş malzemelerden oluşan dış yüzeyi dayanıklılığı arttırır.

Puma Cell Endura Reflectıve Günlük Ayakkabı

 

 

 

Daha hızlı, daha güçlü, daha yumuşak!

Puma Cell teknolojisi 1998 yılında ilk geldiğinde devrim niteliğindeydi. Altıgen hücreleri stabil yastıklama için en uygun şekli sağladı. 90′ lı yılların silüeti olan Cell Endura, sokak stili tarzında yeni bir çağ için tüm tıknaz ihtişamıyla yeniden doğdu.

adidas Falcon W  Günlük Ayakkabı

 

 

 

 

Müzik, sanat ve moda akımlarının bağımsız ve asi ruhu seninle!

Canlı renkleriyle ve geniş burun yapısı ile tamamlanan adidas Falcon W kadın siyah günlük ayakkabı, 90’ların moda anlayışını günümüze taşıyor. Fileli yapısı sayesinde nefes alarak kullanım süresi boyunca sana mükemmel bir rahatlık sağlarken EVA orta taban teknolojisi ile de uzun süre boyunca konforu üst seviyede yaşamanı sağlıyor. Modern detaylar ile tamamlanan bu ürün, yere güçlü ve güvenle basmanızı sağlayan kauçuk dış taban ile tamamlanmıştır.

 

Daha fazlası için  Sneaks Cloud senin yeni favorin olmak için seni bekliyor. Dünyada ünlü birçok markanın en yeni spor ayakkabılarını Sneaks Cloud’ da bulabilir, dilediğin ve tarzına en uygun spor ayakkabı ile şıklığına şıklık katabilirsin.

You May Also Like