27 Haziran Güneş Gözlükleri Günü

Hey genç! Güneş gözlüklerini kap ve Sneaks Cloud’un “Gözlüksüz çıkmam abi!” diyenlere özel hazırladığı yazıyı okumaya başla!

Öncelikle sana güneş gözlüğünün tarihinden biraz bahsetmek istiyorum. İlk güneş gözlüğü Çinliler tarafından kullanılmıştır ve keşfedilişi 1752 yılına dayanmaktadır. Geçmişte güneş gözlüğü şu anki amacından farklı bir şekilde kullanılıyordu. İnsanların düşüncelerinin karşı taraftan anlaşılmaması için üretilmişti ve hakimler göz ifadeleri belli olmasın diye gözlerini bu şekilde saklıyorlardı. Boyalı camlar ise 18.yüzyılın ortalarında bulundu ve müzik, sinema sektöründeki ünlü starların tanınmamak için kendilerini saklama çabalarında büyük bir rol oynamasıyla birlikte tüm dünyaya hızla yayıldı.

Bu kadar tarih bilgisinden sonra asıl konumuza dönelim. 🙂 Özellikle yaz aylarında vazgeçilmez aksesuarımız olan güneş gözlüklerinin asıl kullanılış amacı hepimizin bildiği gibi gözlerimizi UV ışınlarından korunmak! “National Sunglasses Day”in nasıl ortaya çıktığı pek bilinmese de kutlanış amacı UV ışınlarından korunma konusunda farkındalık yaratmak!

Dünyanın en mantıklı icatlarından bi’ tanesi! Sevdalısı olduğumuz güneş gözlükleri o kadar çok çeşit ve renge sahip ki şaşırmamak elde değil! Cool görünmenin en önemli aksesuarlarından ve en kolay yollarından olan güneş gözlükleri Vans kalitesi ve stiliyle sneakscloud.com’da seni bekliyor. Hadi, senin için seçtiğim bi’ kaç Vans güneş gözlüğü modelini daha yakından inceleyelim…

sneaks-cloud-vans-spicoli-4-sunglasses-erkek

Baksana Vans Spicoli 4 Shades erkek güneş gözlükleriyle ne kadar havalı gözüküyor! UV ışınlarına karşı da son derece korumalı! Sen neden böyle havalı olmayasın ki?

sneaks-cloud-vans-squared-off-sunglasses-erkek

Tam olarak böyle gözükmek istediğini biliyorum! Sana bi’ sır vereyim mi? Bu Vans Squared Off erkek güneş gözlükleriyle herkesin gözü senin üstünde olacak!

sneaks-cloud-vans-halls-woods-sunglasses-kadin

Vay canına! Bi’ aksesuar insanı bu kadar mı güzelleştirir? Tek yaptığı Vans Halls&Woods kadın güneş gözlüklerini takmak olmuş!

sneaks-cloud-vans-janelle-hipster-sunglasses-kadin

Vans Janelle Hipster kadın güneş gözlükleriyle dünyanı değiştir! İnsanlar içinde en dikkat çeken sen olacaksın!

Gözlük önemli arkadaş! Gözlük demek kendine güven demek! Bi’ de o gözlüğü çıkartırken en çekici ve karizmatik bakışını atarsan senden etkileyicisi olabilir mi? 😉 Kendisi ufak ama etkisi büyük aksesuar insanları ne kadar değiştiriyor öyle değil mi? Sen de tercihini Vans marka güneş gözlüklerinden yana kullan, bu yaz hem sportif hem de şık ol!

Bir de unutmadan Güneş Gözlüğü Günün kutlu olsun! 🙂

Bugünün şerefine burada gördüğün güneş gözlüğü modelleri ve çok daha fazlası sneakscloud.com’da!  Hemen siteye ışınlan ve sana en uygun olanına sahip ol!

Acele et bugün yılda bi’ kere gelir!

Hemen alışverişe başlamak için tıkla!

Kendini bulabileceğin sosyal medya hesaplarımı buraya bırakıyorum!

Facebook, Twitter, Instagram

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *