Under Armour Curry 2.5 Basketbol Ayakkabısı

NBA’in Golden State Warriors takımında 30 numaralı formayla oynayan Stephen Curry imzalı Under Armour Curry 2.5 erkek basketbol ayakkabıları dinamik tarzı ve mükemmel uyumu ile Sneaks Cloud’da!

sneaks-cloud_under-armour-curry-2-5-yeni-sezon-erkek-basketbol-ayakkabisi-1200x675

Enerjini şarj eden tasarımıyla dikkat çeken Under Armour Curry 2.5 basketbol ayakkabılarını yakından incelemeden önce, geçtiğimiz aylarda Sneaks Cloud ailesine katılan ve kısa sürede favorimiz olan Under Armour markasının geçmişini incelemeye ne dersin?

Under Armour kimdir?

Sokak modasının, Hollywood ve NBA yıldızlarının favorilerinden olmaya başlayan Under Armour’un hikayesi bir tişörtle başlıyor! Üstün teknolojilerle desteklediği ürün tasarımlarını farklı spor dalları için sunan marka, spor modasını tutku ve yenilikle takip etmekten asla vazgeçmeyeceğe benziyor. 1996 yılında kurulmuş olan ve kısa zamanda tüm dünyada bilinir bir marka haline gelen Under Armour, Golden State Warriors takımının yıldızı Stephen Curry’nin yanı sıra hem profesyonel güreşçi hem de Hollywood starı olan Dwayne Johnson gibi isimleri marka yüzü olarak tercih ediyor!

Mar 7, 2016; Oakland, CA, USA; Golden State Warriors guard Stephen Curry (30) drives in against the Orlando Magic during the third quarter at Oracle Arena. The Golden State Warriors defeated the Orlando Magic 119-113. Mandatory Credit: Kelley L Cox-USA TODAY Sports

Şimdi de objektifimizi rahatlığı ve kreatif stili ile dikkat çeken Under Armour Curry 2.5 basketbol ayakkabılarına çeviriyoruz.

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-mavi-sari-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-3

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-siyah-kirmizi-krem-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-4

Sneakscloud.com online mağazamızda farklı 2 renk seçeneği bulunan Curry 2.5 erkek basketbol ayakkabıları; 3 boyutlu baskılara sahip üst yüzeyi ile tüm bakışları üzerinde toplamayı başarıyor. Ek olarak yaratıcılığın konuştuğu asimetrik dil tasarımı ve seriye özel tasarlanan bağcık delikleri de göz alıcı stilini ortaya çıkarıyor! Rahat bir oturuş, mükemmel uyum, üst düzey rahatlık… Kısacası basketbol sahalarında ihtiyacın olan tüm enerjiyi geri kazandıran bu basketbol ayakkabıları ile sonsuz enerjiyi ve güçlü adımları her an hissedebilirsin!

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-siyah-kirmizi-krem-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-1

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-siyah-kirmizi-krem-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-2

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-mavi-sari-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-4

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-mavi-sari-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-2

Stephen Curry imzasıyla tasarlanan ve sahaların dinamizmini yansıtan Under Armour Curry 2.5 erkek basketbol ayakkabıları sadece görüntünü değil sağlığını da düşünüyor! Nem yönetimi sağlayan yüksek teknolojili iç tabanı ve üst kumaş yapısı sayesinde koku ve bakteri oluşumu da önlenmiş olur. Mantar riskini de minimum düzeye indiren hava geçirgenliği artırılmış iç yüzey, mükemmelliğin bir adım ötesine geçiyor!

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-mavi-sari-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-1

sneaks-cloud_under-armour-ua-sc30-charged-top-game-siyah-kirmizi-krem-renkte-erkek-basketbol-ayakkabisi-3

Sneakscloud.com’da seni bekleyen  Under Armour Curry 2.5 basketbol ayakkabılarını daha yakından incelemek için hala ne bekliyorsun? Tıkla ve basketbol sahalarında fırtınalar estirmeye başla!

Keşfetmek ve satın almak için buraya tıkla!

Seni tüm Under Armour ürünlerine ışınlayacak link de tam burada! 

 

You May Also Like