Desen ve renk sevdalıları buraya!

Tatile çıkmaya hazırlanırken ilk ihtiyacın tabi ki bi’ çanta! Kısa tatillerin için kocaman çantalara ihtiyacın yok. Sırt çantası senin için biçilmiş kaftan! Birbirinden farklı desenlere, renklere, tasarımlara sahip sırt çantalarıyla boy göster! En havalı sen ol!

Tatilde neye ihtiyacın varsa at her şeyi çantanın içine kafan rahat olsun! Sporcu kişiliğinle cool görüntünü birleştir ortaya mükemmel bi’ sen çıksın! Herkesten farklı herkesten daha tarz görünmeyi kim istemez ki? Çanta dediğin tıpkı senin gibi marjinal olur! Ayrıca bu tasarım harikası sırt çantalarını sadece tatile çıkarken değil sokak modasında fark yaratmak içinde kullanabilirsin!

sneaks-cloud-vans-kadin-canta

Muhteşem, renkli çiçek desenlerinin kullanıldığı ve gotik bir tarza sahip olan Vans kadın sırt çantası tam bi’ yaz havası taşıyor! Sana eşlik etmek için bekleyen olağanüstü tasarımlı çantaya sahip olmak için daha fazla beklememelisin!

sneaks-cloud-vans-kadin-canta-1

Tatil esintileri bulunan ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Vans kadın sırt çantası insanın içini kıpır kıpır ediyor! Sahillerin tozunu attırmak için geliyor!

sneaks-cloud-vans-kadin-canta-2

Rengarenk kişiliklerin ruhunu yansıtmaya aday! Vans kadın sırt çantasıyla bütün gözler üzerinde olacak! Klasiklerin dışına çık, tabuları yok et! Tatile çıkmak için acele et!

sneaks-cloud-vans-erkek-canta

Tarz erkeklerden olmanın en önemli detaylarından biri kullanılan aksesuarlardır! Vans erkek sırt çantası seni hem tarz gösterecek hem de sana lazım olan her şeyi içinde barındıracak!

sneaks-cloud-vans-erkek-canta-2

Kendini serin sulara bıraktığın anı hayal ettirip, seni heyecanlandıracak olan Vans erkek sırt çantasına sahip olduğun an tatil için hazırsın demektir!

Ve Bonus…

sneaks-cloud-vans-erkek-canta-1

Çocukluğunun vazgeçilmez oyunu Mario şimdi de Vans erkek sırt çantasını süslüyor! Seni ve gören herkesi duygulandıracak tasarıma sahip bu çantaya sahip olmak mükemmel bi’ his olacak!

Sana önerilerim şuan için bu kadar, şimdi sıra sende!

Burada gördüklerin ve çok daha fazlası tabi ki sneakscloud.com’da!

Tıkla ve sokak modası dünyasına ışınlan!

Sosyal medya da ben de varım! Beni takip et ve yeni sezon ürünlerden, indirimlerden ve sokak modasına dair her şeyden ilk sen haberdar ol!

Facebook, Twitter, Instagram

You May Also Like