Yeni Sezon Vans Sneakerslar

Sokak modasında alışılmışın dışına çıkan kaykay ayakkabısı tasarımlarının yanı sıra sokak stilini tamamlayan tekstil ve aksesuar modelleri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Vans, en yeni sneakersları ve çok daha fazlasıyla sokağın kalbinin attığı yerde, Sneaks Cloud’da seni bekliyor!

sneaks-cloud_vas-yeni-sezon-1200x675

Sokak modası dendiğinde akla ilk gelen dünyaca ünlü markalardan olan Vans, kaykay ve sörfçüler için ürettiği sneakerslarla tanınmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra tüm dünyada bilinirlik kazanmış ve sokakların minimal tarzıyla en çok dikkat çeken sneakerslarının altına ikonik  “Vans Off The Wall” imzasını atmıştı. Günümüzde de popülerliğini kaybetmeyen Vans, yeni sezonda ikonik tarzı ve klasikleşen çizgileri ve tabi ki modern silüeti ile sneakers dünyasındaki yerini alıyor.

Sneakscloud.com’da bulabileceğin yeni sezon Vans sneakers, sırt çantaları ve tekstil modelleri ile tarzını sokak modasına uydur! Online mağazamızda bulunan Vans modellerinden birkaçına yakından bakmayı düşünürsen yazımızı okumaya devam! 😉

Vans Old Skool

sneaks-cloud_vans-old-skool-siyah-beyaz-spor-ayakkabi

Yıllardır değişmeyen siyah-beyaz silüeti ile sneakers dünyasının ikonları arasında sağlam adımlarla ilerleyen Vans Old Skool yeni sezonun da vazgeçilmezlerinden oluyor!

Vans Sk8-Hi Slim

sneaks-cloud_vans-sk8-hi-slim-siyah-metal-bagcik-detayli-spor-ayakkabi

Bağcık kısmında bulunan metal detaylarla tasarlanmış olan ve kombinlerinin rocker tarzını tamamlayan Vans Sk8-Hi sneakers, siyah deri yüzeyi ile adımlarını kışa uyduracak!

Vans Iso 1.5

sneaks-cloud_vans-iso-1-5-gotik-cicek-desenli-spor-ayakkabi

Yumuşak tabanı ile adımlarında konforu hissetmeni sağlayan Vans Iso 1.5 sneakerslar, gotik tarzda tasarlanmış çiçekli üst yüzeyi ile sıra dışı görüntünü tamamlayacak!

Vans Sk8-Hi Reissue Zip

sneaks-cloud_vans-sk8-hi-reissue-zip-bordo-spor-ayakkabi

Bordo renkli üst yüzeyi ve bilekli tasarımı ile sokak stilinde özgün tarzını yansıtmanı sağlayacak Vans Sk8-Hi Reissue senelerin eskitemediği çizgileri ile her sezon olduğu gibi bu sezon da çok moda!

Vans Realm Backpack

sneaks-cloud_vans-realm-backpack-otantik-desenli-sirt-cantasi

Vans Sk8-Hi Reissue sneakerslarla aynı otantik desenlere sahip Vans Realm Backpack sırt çantası, sokak stili kombinlerinde uyumlu olmak isteyenlerin vazgeçilmezi!

Sokak modasında yaratıcılığı ve alışılmamış tarzıyla kitleleri peşinden sürükleyen Vans, yeni sezon modelleri ile sneakscloud.com’da seni bekliyor!

Yeni sezonda, tarzında Vans esintisini hissetmek istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla ve Vans’larına kavuş!

Vans yeni sezon modellerini incelemek ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *