20 July 2017 World Jump Day!

İlk kez 20 Temmuz 2006’da yapılan bu günün amacı Batı Yarımküre’de 600 milyon kişinin aynı anda zıplamasıydı. Eğer bu gerçekleşirse dünyanın yörüngesi değişecek, gündüz saatleri uzayacak ve dünya çapında standart bir iklim oluşacaktı. Aslında küresel ısınmaya karşı çıkmak için amaçlanan bir gün bu gün! Son derece eğlenceli olduğu düşünülen “Dünya Zıplama Günü” amacına ulaşsaydı eğer neler olabilirdi bilemiyoruz.

Sen en iyisi spor ayakkabılarınla bu günün amacını yerine getir. Konforlu bir şekilde en yükseğe sen zıpla, ayakların yere bastığında spor ayakkabının sana sunduğu yastıklama sayesinde darbe hissinin en aza indiğini hisset! Bunu hep birlikte başarabilirsek belki bir şeyler değişir ne dersin? Var mısın hep beraber zıplamaya?

Hadi rahatça zıplayabileceğin basketbol ayakkabılarına bi’ göz atalım 🙂

sneaks-cloud-nike-air-jordan-13-retro-erkek-basketbol-ayakkabisi

Nike Air Jordan 13 erkek basketbol ayakkabıları mükemmel yastıklamasıyla seni göklere zıplatacak ve pamuk gibi bir hisle tekrar yere basmanı sağlayacak!

sneaks-cloud-nike-air-jordan-16-retro-erkek

Birinci sınıf konforu Nike Air Jordan 16 erkek basketbol ayakkabılarıyla yaşayacaksın! Olağanüstü çekiş ve zemin kavrama özelliğine sahip dış taban teknolojisi sayesinde ihtiyacın olan her şey ayağına gelecek!

sneaks-cloud-under-armour-ua-rocket-2-erkek-1

Under Armour Rocket 2 erkek basketbol ayakkabıları seni hedeflediğin mesafeye ulaştıracak!

Hey Genç! Küresel ısınmaya karşı en yükseğe zıplamaya hazır mısın?

Adımlarını ve enerjik sokak stilini zirveye taşıyacak spor ayakkabılar, basketbol ayakkabıları, sneakerlar ve çok çok daha fazlası sneakscloud.com’da seni bekliyor!

Tıkla ve rahatça zıplayabilmek için alışverişe başla!

Sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi unutma!

Facebook, Twitter, Instagram

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *