Sneaks Cloud made by Yalı Spor

Bir Yalı Spor markası olan Sneaks Cloud’da Yalı Spor’un 27. yılını büyük bir kampanya ile kutluyoruz!

sneaks cloud_27. yılımız kutlu olsun

Türkiye’nin lider spor markası Yalı Spor ve sokak modasının yeni yüzü Sneaks Cloud’dan 27. yılın şerefine eşsiz bir kampanya! Spor sektöründe aranan marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sneaks Cloud, yeni yaşında Yalı Spor’u yalnız bırakmıyor ve bu heyecanı sokak modası tutkunlarıyla da paylaşıyor.

Şimdi o çok sevdiğin sneakersa kavuşmanın tam sırası! Sokak stilini tamamlayacak farklı ve kreatif tasarımlar arayan genç nesle istediği tarzı ve kaliteyi sunan Sneaks Cloud, Yalı Spor ile ortak yürüttüğü kampanyayı tüm mağazalarında ve sneakscloud.com online alışveriş sitesinde geçerli kılıyor. 27. yıl kampanyamızda; 400TL ve üzeri yeni sezon sneakers, tekstil veya aksesuar alışverişlerinde anında 100TL parapuan Sneaks Cloud’dan hediye!

Kampanya detayları;

  • 400 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde anında 100 TL değerinde para puan hediye.
  • Kampanya outlet /indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • Kampanya 16 Mayıs 2016 tarihine kadar sürecektir.
  • Kampanya dahilinde yüklenen 100 TL parapuanın 1 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Bu kampanyadan kazandığın parapuanların başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya Sneaks Clod mağazaları ile sneakscloud.com web sitemizde geçerlidir.
  • Kampanya boyunca 400 TL üzerinde indirimsiz alışveriş yapan kişilere 100TL parapuanın yanı sıra %2 para puan yüklenmeye devam edecektir.
  • Sneaks Cloud’dan kazanmış olduğun parapuanları sadece Sneaks Cloud mağazalarında ve online alışveriş sitesinde kullanabilirsin. Parapuanlar Yalı Spor’a devredilemez.

 

Sana en yakın Sneaks Cloud mağazasının yerini öğrenmek için hemen tıkla!

27. yılın kutlu olsun Yalı Spor! Öncelikle kurulduğumuz günden beri markamızı yalnız bırakmayan ve adım adım büyümemizde en büyük rolü üstlenen sevgili sneakers ve sokak modası tutkunlarına, sonrasında da 27 yıl gibi uzun bir süredir kaliteden ödün vermeyen bir marka olduğu için Yalı Spor’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Modanın ritmine Sneaks Cloud ile ayak uydurmaya devam et.

Keyifli alışverişler.

You May Also Like