Sneakers ayakkabıları ile tarzını yansıtmaya devam et.

 İngilizce “sneak (sessizce ilerlemek)” kelimesinden türetilen sneakers, Birbirinden şık modelleriyle asla spora gider gibi durmayan ve gündelik hayatınızda da şıklığı elden bırakmamanıza yardımcı olan sneakers, modayla birlikte her sezon kendi modasını yaratmaya devam eder.

 Modern detaylar ve zarif çizgilerle sadece bir spor ayakkabısı olmadığını şıklığın ve rahatlığın bir arada görüldüğü vazgeçilmesi zor bir ayakkabı olarak karşınıza çıkıyor.

Tarzını yansıtacak sneakers modellerine bakmaya var mısın?

1960 ve 1980 yılları arasında tenis kortlarının efsane ismi Stan Smith adına 1971 yılında üretilmiş bir ayakkabıdır.

Canlı ve eğlenceli grafiklere sahip olan Stan Smith sokak modasının ikonu haline geldi.1960 ve 1980 yılları arasında tenis kortlarının efsane ismi Stan Smith adına 1971 yılında üretilmiş tenis kordunda doğan stili ile yaza damgasını vurdu.

  • Vans Old Skool Unisex Spor Ayakkabı

Sende yaza Vans Old Skool ile damga vurmaya ne dersin ?

Vans markasının klasik vazgeçilmez kaykay ayakkabısı Vans Old Skool  Sneakers hayranlarının gözdesi olmaktan vazgeçemiyor.

Nike Air Force adını ABD başkanını taşıyan bir uçaktan aldığını biliyor muydun?

Dayanıklı üst yüzey deri kaplaması ve nefes alabilir yapıda olan delikli görünümü ile tüm dünyanın hayranlığını kazandı. 1980’lerin ikonik stilini yansıtan klasik  stilini yeni ayrıntılarla bir araya getirerek ikonik modelini modernleştiren Air Force efsaneviliğni devam ettiriyor.

  • Skechers D’lıtes  Spor Ayakkabı

Şıklığınıza renk katmaya ne dersiniz?

Sneakers akımının en çok tercih edilen modeliyle yürüyüş,koşu,günlük stilinize yenilik katmaya hazır.Renkli tarzı yakalayarak çevrenden bir adım önde ol. Sen de bu ikonik modele sahip olmalıyım diyorsan buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

  • Puma Alteratıon Kurve  Spor Ayakkabı

Sokakta dikkatleri üzerine toplamaya hazır mısın ?

Rahatlığına düşkünsen aradığın ayakkabıyı sana getirdik.Yaza bomba gibi girmeye renk şaçmaya var mısın ? Eğer cevabın “evet” ise  maksimum konfor sunan gün boyu rahatlığını sağlayan ürünler için buraya tıklayabilirsin

  • Nike W Air Max 97 Lx  Spor Ayakkabı

Klasik,ikonik modeliyle kalabalıklarda göze çarpıcakm sokak stilinin farkı boyutlara çıkartıcak Air Max 97 hafifliğiyle gün boyu rahatlığından vazgeçmeden enerjik bir stile sahip ol.

 

You May Also Like