Yeni Sezonun Yıldız Sneakersları

16’ İlkbahar-Yaz sezonunda ikonik tasarımları ve dinamik görünümleri ile sokak modasına bomba gibi düşen sneakerslara sahip olmak için daha ne bekliyorsun?

Lifestyle spor ayakkabı koleksiyonerlerinin ve özellikle sokak modası tutkunu gençlerin yakından takip ettiği yeni sezonda yer alan eşsiz silüetleri ile benzersiz tarzınızı ortaya çıkaran sneakers modelleri adidas, Nike, Puma ve daha birçok tanınmış markanın kalitesini adımlarınızla buluşturuyor.

Asi, masum, şık! Tarzın ne olursa olun tüm kombinlerinde bir yıldız gibi parlayacak ve ben buradayım diye haykıracak sneakerslarla sokağın modasına yön veren sen ol! Sneakscloud.com.tr online mağazamızda yer alan, yeni sezonun trendlerini yansıtan sneakersların güzelliğini, şıklığını, tarzını ve rahatlığını gördüğünde aşık olacaksın!

sneaks cloud_yeni sezon sneakerslar

Sneakers aşıkları iyi bilir, bazen öyle modeller olur ki giymeye, giyip yere basmaya kıyamayız. İşte senin için seçtiğimiz birbirinden tarz 5 sneakers!

1- Nike Air Max Thea Metallic

sneaks cloud_nike air max thea metallic kadın spor ayakkabı

İster gündüz, ister gece! Yeni sezonun ışıltısıyla parlayan sneakersı Nike Air Max Thea Metallic! İkonik görünümünü metalik gümüş renkli üst yüzey ile tamamlayan bu sneakerslar sayesinde her adımında yer yerinden oynayacak. Tabi giymeye kıyabilirsen. 🙂

2- adidas Superstar 80S Metal Toe

sneaks cloud_adidas superstar 80s metal toe kadın spor ayakkabı

Dışarıda giymeye cesaretin var mı? Beyazın saflığını yansıtırken Rose Gold renkli metalik burun kaplamasıyla tasarımına hareket katan adidas Superstar 80S Metal Toe sneakerslarla sokak modasının kalbi sneakerslarında atacak. Adımlarında geçmişten gelen bir zırh esintisi yaratan Superstarlarla kuralları baştan yazmaya hazır ol!

3- Puma St Runner Nl Geometry

sneaks cloud_puma st runner nl geomtry spor ayakkabı

Pantone tarafından 2016’nın renkleri olarak seçilen Rose Quartz ve Serenity şimdi sneakerslarında! Huzur ve dinginliği adımlarınla buluşturan tasarımıyla Puma St Runner Nl Geometry sneakerslara bakmaya bile kıyamayacaksın.

4- New Balance Wl574Exc

sneaks cloud_new balance wl574exc spor ayakkabı

Keşfetme arzundan ilham alarak tasarlanan, toprağın ve gökyüzünün en canlı tonlarıyla donatılan New Balance Wl574Exc sneakerslarla maceracı ruhunu ortaya çıkarmaya hazır mısın? Rahatlığıyla seni yarı yolda bırakmayacak New Balance Wl574Exc sneakerslarını giymeye hazır olduğunda yelkenler fora!

5- Nike Air Max 1 Ultra Essential

sneaks cloud_nike air max 1 ultra essential spor ayakkabı

Cesaretten çok daha fazlasına ihtiyacın olacak! İkonik Air Max 1 tasarımını renkli ve eğlenceli üst yüzey ile birleştiren Nike Air Max 1 Ultra Essential sneakerslar modern sokak modası tarzının vazgeçilmezleri arasında 1 numara! Her adımda fark yaratmanı sağlayan ve tüm bakışları üzerinde toplayan Air Max’lerinle günün yıldızı sen olacaksın.

Sneakscloud.com online mağazamızdan bi’ tıkla sahip olabileceğin bu eşsiz sneakersları ve çok daha fazlasını keşfetmek ve satın almak için tıkla!

You May Also Like